winiarze.pl Contact RSS

winkalk pobierz za darmo


WinKalk to proste narzędzie, służące do wykonywania obliczeń przy różnego rodzaju pracach geodezyjnych. Program wyposażony został w przeszło 30 różnego rodzaju funkcji obliczeniowych, pozwalających realizować typowe zadania takie jak przeliczanie tachimetrii, domiarów, wcięć, pól, danych do wyniesienia, jak i te bardziej ...

W WinKalk-u zawarte jest ponad 30 różnego rodzaju funkcji obliczeniowych, realizujących najróżniejsze zadania. Zarówno te typowe jak przeliczanie tachimetrii, domiarów, wcięć, pól, danych do wyniesienia, jak i te bardziej wyrafinowane jak poligon, stanowiska swobodne, projektowanie działek na zadaną powierzchnię, ciągi busolowe.

150x200. Udostępnij. Aplikacja do wykonywania obliczeń przy tworzeniu map i pracach geodezyjnych. W programie zawarte jest ponad 30 różnego rodzaju funkcji obliczeniowych, od przeliczania tachimetrii, domiarów, wcięć, pól, danych do wyniesienia, po projektowanie działek na zadaną powierzchnię czy ciągu busolowe.

Aktywacja - przy pierwszym uruchomieniu programu WinKalk lub MikroMap pokaże się okienko z wyborem "Wprowadź klucz" oraz "Uruchom wersję demo". Wybieramy "Wprowadź klucz" W kolejnym oknie pojawi się "Identyfikator komputera" (ID).

WinKalk jest programem Shareware w kategorii (2), opracowany przez WinKalk. Została sprawdzona dla aktualizacji 31 razy przez użytkowników naszych aplikacji klienckiej UpdateStar w ciągu ostatniego miesiąca. Najnowsza wersja WinKalk jest obecnie nieznany. Początkowo był to dodane do naszej bazy na 2007-12-15.

Pozwala na swobodne wczytywanie współrzędnych z plików w różnych formatach, a także wymianę danych z programem WinKalk. Posiada moduły pomocne przy montowaniu ramek i opisów, tworzeniu tabelek i warstwic, pracy na rastrach, a także wektoryzacji rastrów.

Nowe wersje (uaktualnienia do pobrania, dla użytkowników) Opis programu WinKalk; Opis programu Mikromap; Opis programu Operat; Cennik i zamówienia ; Wersje demonstracyjne i instrukcje

Plik WinKalk 3.78 Full.rar na koncie użytkownika inzMichal_K • folder programy • Data dodania: 26 paź 2014

Tu można pobrać wersję z roku 2022, kiedy jeszcze GML wchodził w skład modułu Raster: (plik MikroMap32.exe). Aktualizacja programów jest bezpłatna dla wersji: WinKalk - od 3.0 MIkromap - od wersji 4.0, a od 2.0 i 3.0 - za dopłatą 100 zł. Operat - od 1.0. Instrukcja pobierania plików

Za darmo. Mamy tu kilka bezpłatnych programów przedatnych dla geodetów: Pdxrbld - bardzo dobry program (czeski) do naprawiania uszkodzonych obiektów WinKalk (czyli tabel baz danych PARADOX). Transfer - prosty program do współpracy z instrumentami Topcon seria 200 i 300.

Kalkulatory będące do pobrania za darmo dla systemów operacyjnych Windows pomogą nam w wykonywaniu różnego rodzaju obliczeń matematycznych, naukowych czy finansowych. Dobre kalkulatory poza wykonywaniem podstawowych obliczeń typu dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie powinny umieć również liczyć całki, szeregi czy granice ...

Naszymi podstawowymi produktami są: WinKalk - program do podstawowych obliczeń geodezyjnych. MikroMap - program graficzny do tworzenia geodezyjnych map i szkiców. Operat - program tworzenia dokumentacji robót geodezyjnych. Kliknij nazwę programu, aby zobaczyć jego opis.

Za darmo; Pobierz; Forum; Wersje demonstracyjne. Wersje demonstracyjne będą po zainstalowaniu działać przez 30 dni w pełni funkcjonalnie, jedyna różnica z wersją komercyjną to dialog przypominający ile dni działania programu pozostało (Uwaga! aby uruchomić program w wersji Demo na tym dialogu trzeba kliknąć środkowy klawisz OK ...

tomek112111 / Programy / Winkalk + Mikromap + CRACK.rar. Download: Winkalk + Mikromap + CRACK.rar.

Program MikroMap umożliwia skorzystanie z bazy punktów obliczonych programem WinKalk. Z tej bazy wybieramy punkty do "nakłucia" które pojawią się na mapie jako tzw. punkty swobodne.

robak88_ / GEO / Programy / Coder / winkalk 4.03.exe. Download: winkalk 4.03.exe.

Przyspieszyć pobieranie przez maksymalnie 5 razy, harmonogram pliki do pobrania, odzyskać i wznawianie przerwanego pobierania. więcej informacji ...

Aplikację można pobrać za darmo. Jedyną rzeczą, którą należy wiedzieć przed pobraniem pliku, jest to, czy potrzebujemy wersji dla systemów 32 czy 64-bitowych (jeśli nie wiesz, jak to sprawdzić, zostało to objaśnione poniżej). Jak pobrać WinRAR w wersji dla Windows. Kliknij przycisk „Pobierz", aby odwiedzić witrynę RARLabs.

WinKalk - wersja bazowa: 350: Dodatkowe moduły: Projektowanie tras (łuki, klotoidy, proste i okręgi.) 50: Współpraca z rejestratorami i totalstation: 50: Wyrównanie ścisłe: 50: Niwelacja + obliczanie mas ziemi: 50: Transformacja układów (WGS84, 42, 65, 1992, 2000, W-wa) 100

WinRAR 6.21 jest najnowszą wersją znakomitego programu WinRAR do kompresji plików. Wybierz wersję dostosowaną do Twojej platformy sprzętowej i pobierz program za darmo. RAR Dostępny jest również dla systemów mobilnych Android OS.

Nasze kolorowanki Zoo do druku za darmo dla dzieci to piękne ilustracje, które wzbudzą zainteresowanie i zachęcą do zabawy. Tworzymy nasze kolorowanki z myślą o najmłodszych - każda ilustracja przedstawia zwierzę z naszego zoo, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dziecko mogło łatwo poznać jego kształt i kolor.

Objęcie staży i praktyk przepisami o minimalnym wynagrodzeniu zakłada projekt ustawy przygotowany przez młodzieżówki Lewicy. Darmowe staże i praktyki to wyzysk młodych ludzi - mówili na ...

About winkalk pobierz za darmo

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly