winiarze.pl Contact RSS

w zależności od


w zależności od depending on [+genitive] Synonym: zależnie od Antonyms: bez względu na, niezależnie od W zależności od humoru on może ci nie pomóc. ― Depending on his mood, he might not help you. Further reading . w zależności od in Wielki słownik języka polskiego, Instytut Języka Polskiego PAN

w zależności od (also: stosownie do) volume_up. according as {conj.} [form.] more_vert. Moim zdaniem konieczne jest zróżnicowanie w zależności od wielkości firmy. expand_more In my view there has to be differentiation according to company size. w zależności od (also: zależnie od) volume_up.

Tłumaczenie hasła "w zależności od" na angielski. Pozostałe. depending on in relation to in the light of depending upon depending of. Więcej. Przysługuje jedynie niektórym następcom w zależności od rodzaju przeprowadzanej operacji. It is offered only to certain beneficiaries, depending on the nature of the operation carried out.

Przedstawiono kilka możliwości modyfikowania charakterystyki spektralnej systemu w zależności od aktualnych czynników zewnętrznych. A few possibilities of modifying spectral characteristics of the system depending on current ambient conditions are shown.

Wyrażenie w zależności od posiada 3 synonimy w słowniku synonimów. Synonimy słowa w zależności od: na tle, w porównaniu do, w stosunku do, Aby w pełni wykorzystać możliwości serwisu: WŁĄCZ obsługę JavaScript, oraz WYŁĄCZ wszelkie programy blokujące treść np.

Dawka może być zwiększona aż do 120 mg w zależności od reakcji pacjenta na leczenie. more_vert. open_in_new Link to source ; warning Request revision ; The dose may be adjusted up to 120 mg a day based on your response to XERISTAR. Dawka może być zwiększona aż do 120 mg w ...

Lista słów i wyrażeń podobna do wyrażenia w zależności: w zależności od, w zależności od czegoś, w zależności od potrzeb. Słownik synonimów wyrażenia w zależności. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla wyrażenia w zależności znajdują się łącznie 2 synonimy. Synonimy te zostały podzielone na 1 grupę ...

English translation: by. 12:40 Jan 13, 2005. Polish to English translations [PRO] Bus/Financial - Mathematics & Statistics / market research. Polish term or phrase: w zależności od. Średnia liczba odwiedzin CH XXXX w ciągu 30 dni poprzedzających badanie w zależności od dzielnicy zamieszkania respondenta. podpis pod wykresem.

pomiarowego w zależności od obwodu ramienia dziecka (mniejszy mankiet, tj. 8 ¥ 22, stosowano w przypadku, gdy obwód ramienia dziecka był < 25 cm); — pomiary ciśnienia tętniczego wykonywano, na prawym ramieniu, po około 10-minutowym okresie spoczynku w pozycji siedzącej; — DBP oznaczano według V fazy Korotkowa (K5).

Wyświetlanie określonych pytań w zależności od odpowiedzi. Możesz skonfigurować ankietę w taki sposób, aby użytkownicy widzieli tylko określone sekcje w zależności od udzielonych odpowiedzi. Otwórz plik w Formularzach Google. W prawym dolnym rogu kliknij Więcej Przejdź do sekcji w oparciu o odpowiedź. Jeśli chcesz zakończyć ...

Sprzęt jest nasz - nie wynajmujemy go od innych firm - dzięki czemu nasze oferty są tańsze od konkurencji. Posiadamy w swojej ofercie zamki dmuchane do wynajęcia, kule wodne wynajem, różnego rodzaju stoiska tematyczne, koło garncarskie, maszynę do waty cukrowej i wiele innych !! Oferty dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb.

Rejs po rzece będzie kosztować od 20 do 100 zł za osobę, w zależności od długości trasy. Wynajęcie imprezowego busa na 2 godziny kosztuje między 1300 a 2000 zł, zależnie od dnia tygodnia (w piątki i weekendy jest oczywiście drożej). Koszt aktywności Godzinna lekcja pole dance dla grupy kosztuje od 290 zł.

The FamilySearch Catalog is organized by the voivodeships as they existed in 1967. There are maps on the Poland Genealogy main page comparing those jurisdictions with the modern jurisdictions. In 1967, Łódź voivodeship was known as Łódź voivodeship, but today's area also was partly in Kielce voivodeship.

Według badania, w zależności od tego, czy wszystkie produkty i usługi są kupowane w „najtańszym" czy „najdroższym" miesiącu, istnieje różnica kosztów w wysokości około 5 000 euro na gospodarstwo domowe. Czytaj także: Pilne wycofanie cukierków ze sprzedaży. Producent ostrzega tych, którzy je kupili

About w zależności od

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly