winiarze.pl Contact RSS

nie jesteś pewien


Translations in context of "nie jesteś pewien" in Polish-English from Reverso Context: Zapytaj administratora jeśli nie jesteś pewien.

Translations in context of "nie jesteś pewien, że" in Polish-English from Reverso Context: Jeśli nie jesteś pewien, że sobie poradzisz, lepiej zaproś specjalistę. Translation Context Grammar Check Synonyms Conjugation. Conjugation Documents Dictionary Collaborative Dictionary Grammar Expressio Reverso Corporate.

Jeśli nie jesteś pewien, które jedzenie jest najsmaczniejsze, nigdy nie skosztowałeś pizzy. If you are not sure which food is the most delicious, you have never tasted pizza. you're not sure: Jeśli jest coś, czego nie jesteś pewien, powiedz mi o tym.

znany, ale nie do końca określony, wskazuje na osobę / rzecz znaną mówiącemu, które jednak pozostają. w wypowiedzi nieokreślone. Na przykład: pewien pan, pewien znajomy, pewnego razu, pewien rodzaj. W tym przypadku nie ma wątpliwości - poprawna forma jest jedna: PEWIEN. PEWNY - w znaczeniu: niezawodny, zapewniony, niechybny ...

Literature. - Nie jestem pewien, gdzie jest - przyznał się. - Ale możesz zapytać kogoś z obsługi. Literature. A po drugie - nie jestem pewien, która formacja policyjna ma nadrzędną jurysdykcję w tym przypadku. Literature. Czego będzie mu trzeba w przyszłości i w ogóle, wcale nie była pewna. Literature.

nie jesteś pewien translation in Polish - German Reverso dictionary, see also , examples, definition, conjugation

Partykułę nie, która stanowi zaprzeczenie lub wyraża dezaprobatę, z przysłówkami zapisujemy z łącznie. Wyraz „Niedobrze" oznacza: „nie tak […] 2021-08-23. Do you like it? 85. 0 Read more. Jak się pisze: ponadto czy ponad to?

Translate Nie jestem pewien. See Spanish-English translations with audio pronunciations, examples, and word-by-word explanations.

Polish English Przykłady kontekstowe "nie jesteś pewien czy" w angielsko . Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Nie jeste ś pewien, czy to się trzyma kupy, nie ...

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami. ...

Ogrodniki - wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie bialskim, w gminie Biała Podlaska [3] [4] . Wierni kościoła rzymskokatolickiego należą do parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ortelu Książęcym . W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa bialskopodlaskiego .

A durna policja niech dalej "apeluje" do kierowców żeby uważali na pieszych a nie pieszych, żeby nie łazili po drodze czy bezmyślnie pchali się na przejścia. Gość / 28 marca 2019 r. o 16:42

z urzędu (tzn. bez wniosku), ale za zgodą osoby zainteresowanej. 2. Wniosek składa się w GOPS w Białej Podlaskiej. Pracownicy socjalni pracują w godzinach 7.30-15.30 (poniedziałek, wtorek, środa, piątek). 8.00-16.00 (czwartek) .Wniosek można również złożyć w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej, ul. Prosta 31.

About nie jesteś pewien

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly