winiarze.pl Contact RSS

dowiedzieć się więcej


dowiedzieć się » dowiedzieć się o czymś otrzymać wiadomość, posiąść wiedzę, usłyszeć, zaczerpnąć, zapoznać się z czymś, zasięgnąć, zasłyszeć, zetknąć się, zostać poinformowanym,

rzeczownik odczasownikowy. dowiedzenie się, niedowiedzenie się. przykłady: (1.1) Krzyczeliśmy z radości, kiedy się dowiedzieliśmy, że Polska wygrała ten mecz. składnia: (1.1) dowiedzieć się o + Ms. kolokacje: synonimy: (1.1) reg. śl. zwiedzieć.

Polish. English. Przykłady kontekstowe "dowiedzieć się więcej" w angielsko. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnym błędzie, kliknij wybrany URL. more_vert.

Zobacz jak użyć dowiedzieć się więcej w zdaniu. Wiele przykładów zdań z wyrazem dowiedzieć się więcej.

Wystarczy dowiedzieć się więcej o możliwościach urządzeń na basenie. It is enough to learn more about the possibilities of fixtures for the pool. Muszę dowiedzieć się więcej o tym facecie.

Jeśli chcemy poznać kogoś lepiej, warto zadać mu szereg pytań, które pozwolą dowiedzieć się więcej na temat tej osoby. Jakich? Po co zadawać pytania? Jak otworzyć kogoś na nawiązanie relacji? Dwutorowa ścieżka przyjaźni; O co jeszcze można zapytać kogoś nowo poznanego?

Oto kilka różnych sposobów na wyszukiwanie pomocy dotyczącej systemu Windows. Wyszukiwanie pomocy — wpisz pytanie lub słowa kluczowe w polu wyszukiwania na pasku zadań, aby wyszukać aplikacje, pliki, ustawienia i uzyskać pomoc z sieci web.

verstehen {czas.} more_vert. I to jest wartościowa informacja zwrotna, którą możemy wykorzystać by dowiedzieć się co się w nas dzieje. Solche Rückmeldung ist wertvoll, denn wir können sie benutzen um zu verstehen, was in unserem Innern vor sich geht.

Po zalogowaniu do e-Urzędu Skarbowego wybierz Twój e-PIT. Usługa nie dotyczy przychodów z działalności gospodarczej i działów specjalnych produkcji rolnej. e-Urząd Skarbowy umożliwia Ci załatwienie wielu spraw online - bez wychodzenia z domu, na dowolnym urządzeniu, 24/7.

nie możesz złożyć podpisu osobistego lub się nim zalogować (uwierzytelnić). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o certyfikatach, przeczytaj informacje o dowodzie osobistym.

Tłumaczenie słowa 'aby dowiedzieć się więcej' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.

200 pytań, aby kogoś lepiej poznać. Niezależnie od tego, czy jest to przyjaciel, współpracownik czy po prostu ktoś, kogo chcesz poznać trochę lepiej. Czasami nawiązanie kontaktu z ludźmi może być trudne. Oto 200 pytań, aby poznać kogoś lepiej.

dowiadywać się. phrasal verb. find out ****. to get some information about. I later found out that she had been lying to me. (Później się dowiedziałem, że ona mnie okłamywała.) To find out more, visit our website. (Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową.)

Zobacz synonimy słowa dowiedzieć się w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. RID II (Wspólne Przedsięwzięcie NCBR i GDDKiA) Alokacja: 11,6 mln zł; Data ogłoszenia: 30 marca 2022 r. Rozpoczęcie naboru wniosków: 6 maja 2022 r. Zakończenie naboru wniosków: 8 lipca 2022 r., godz. 16:00; Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Tłumaczenie słowa 'dowiedzieć się' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.

Obiektyw Google pozwala dowiedzieć się więcej o zdjęciach, wynikach wyszukiwania zdjęć i obiektach otoczenia oraz wykonywać związane z nimi czynności. Uwagi: Obiektyw może przetł ... Dowiedz się więcej o kontrolowaniu informacji, które są zapisywane na koncie Google. Jeśli nie chcesz, aby informacje o czynnościach wykonywanych ...

Czy mogę dowiedzieć się, kiedy moja przesyłka zostanie dostarczona? Aby dowiedzieć się, czy Twoja przesyłka została doręczona i kto podpisał potwierdzenie odbioru, a także poznać inne dotyczące jej informacje, wpisz swój numer przesyłki na stronie „Śledź przesyłkę".

Aby dowiedzieć się, jak znaleźć więcej informacji na temat używanych produktów, odwiedź stronę Ochrona prywatności przez firmę Microsoft i wybierz odpowiednie produkty, takie jak Windows czy Xbox. W sprawie kwestii związanych z danymi osobowymi niewyświetlanymi na pulpicie nawigacyjnym skontaktuj się z zespołem ds. prywatności.

Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Skanowanie ruchu poczty e-mail przy użyciu funkcji zapobiegania utracie danych. For details, see Scan your email traffic using data loss prevention. support.google. Chciała dowiedzieć się więcej, ale jednocześnie wiedziała, że to nie ma znaczenia.

999,99 zł. Ta gruba, dwuwarstwowa bluza z dzianiny z efektem znoszenia nawiązuje do klasycznego pudełka na buty Nike. Grafiki na klatce piersiowej i lewym rękawie przypominają logo sprzed lat, a kieszeń przednia zapewnia więcej miejsca na drobiazgi. Produkt niedostępny. Nike x Cactus Plant Flea Market.

Obawiam się jednak, że sytuacja zaszła zbyt daleko. Podjęłam się z teściem ryzykownej gry i mogę tego pożałować. A może to mi się opłaci? Sama już nie wiem, czy moja decyzja była dobra, ale na pewno wiem jedno - teraz czuję się wspaniale. Wszystko zaczęło się od niewinnego flirtu.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Onetu; Choć negocjacje porozumienia między rządem i "Solidarnością" wciąż trwają, to obie strony zdradziły już częściowo, co może się w nim znaleźć. Wszystko wskazuje, że jednym z uzgodnionych rozwiązań jest wstrzymanie wygaszania emerytur pomostowych.

Natalia Witulska, 22.05.2023 16:00. Fagata mocno zajarała się robieniem muzy. 22 maja udostępniła najnowszy utwór. "PLASTIK" to druga piosenka influencerki. Agata Fąk "Fagata" to polska influencerka, youtuberka i najwyraźniej wschodząca gwiazda rapu. 22 maja Agata udsotępniła teledysk do najnowszego utworu "PLASTIK".

Prawie jedna trzecia dzieci rodzących się w Hiszpanii pochodzi z ojca lub matki urodzonych za granicą - wynika z raportu Obserwatorium Demograficznego Uniwersytetu CEU San Pablo opracowanego na ...

W złożu Ost Frigg, w którym udziały ma PGNiG Upstream Norway z Grupy Orlen, może znajdować się dwa razy więcej ropy naftowej niż zakładano do tej pory - poinformował Orlen w piątek. Zasoby ropy w tym złożu przypadające na Orlen wynoszą 5-11 mln boe.

Ogromna baza noclegowa. Majorka to największa w archipelagu Balearów hiszpańska wyspa na Morzu Śródziemnym o długości około 100 km i powierzchni 3640 km kw. Zamieszkuje ją ok. 860 tys. osób. Obecnie na Majorce jest 430 tys. miejsc noclegowych, z czego 315 tys. w hotelach. Pozostałe znajdują się w prywatnych kwaterach i pensjonatach.

About dowiedzieć się więcej

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly