winiarze.pl Contact RSS

biała jak mleko czerwona jak krew online


Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią. Choroba z życiem.

od 6,90 zł. Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką.

Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią. Choroba z życiem.

Opisy. Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką.

Oglądaj Biała jak mleko, czerwona jak krew online, 100% legalnie. Sprawdź jego dostępność na najpopularniejszych serwisach streamingowych!

Biała jak mleko, czerwona jak krew online - o czym jest? Film Biała jak mleko, czerwona jak krew to produkcja z gatunku Dramat wypuszczona w 2013 roku. Ten niezwykły Film online jest oceniany na 6.3, co daje duża ocenę w skali od 1-10, ponieważ jest oceniany przez krytyków filmowych najwyższego szczebla.

Chcesz obejrzeć Biała jak mleko, czerwona jak krew 2013? Cały Film online trwa 2h 18min i jest oceniany na 6.3. Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć.

Biała jak mleko, czerwona jak krew Film Online CDA Lektor PL 6.3; Dramat Komedia 2013; 1h 34min; Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i s...

Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego ...

Biała jak mleko, czerwona jak krew. Młody chłopak zakochuje się w chorej na białaczkę dziewczynie. (Bianca come il latte, rossa come il sangue) reż. Giacomo Campiotti, prod. Włochy 2013, polski lektor. Kondrat Media.

Biała jak mleko, czerwona jak krew to Film online z kategorii Dramat. Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć.

W filmie znajdziesz wiele emocjonujących momentów oraz przesłanie o sile miłości i walki z chorobą. Jeśli chcesz obejrzeć Białą jak mleko, czerwoną jak krew online, możesz skorzystać z platformy Netflix lub VOD.pl. Film ten jest również dostępny na DVD oraz Blu-ray.

Biała jak mleko, czerwona jak krew" nasuwa wiele literackich i pozaliterackich skojarzeń. Forma dziennika nastolatka, który dokumentuje zmagania z procesem dojrzewania przywodzi na myśl „Sekretny dziennik Adriana Mole'a" Sue Townsend.

Biała jak mleko, czerwona jak krew - Opis filmu Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć.

Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią.

Film Biała jak mleko, czerwona jak krew / Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013), Komedia, Dramat, premiera: 2015-03-13, opis fabuły: Leo ma szesnaście lat.

opis dystrybutora kina. "Biała jak mleko, czerwona jak krew" to poruszający włoski film o walce z białaczką o życie i o walce z samym sobą i innymi - o miłość i prawo do niej. Ale to też film o godzeniu się z trudną chorobą, przyjęciu swojego życia takim, jakim ono jest i o poszukiwaniu różnicy między zauroczeniem i ...

Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią.

Film, który ratuje życie! Historia romantycznej miłości, która dojrzewa w obliczu widma śmierci i która każe bohaterom podejmować odważne decyzje. Mądry, zab...

Odkrywa różnicę między uwielbieniem i zauroczeniem, a prawdziwą miłością. Biel to niewinność i statyczność, czerwień to namiętność i ekspresja. Życie to znalezienie balansu między jednym i drugim. Taka jest miłość - biała jak mleko, czerwona jak krew. Źródło: VOD.pl

About biała jak mleko czerwona jak krew online

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly